Evenement

Spendlinq AI Series: the link to smart(er) Source to Pay, 1 oktober Contract Lifecycle Management

1
oktober
Woensdag 1 oktober 2025
11:00 tot 12:00
Webinar
Soort: Online
1 minuut lezen

De technologische revolutie in het Source to Pay-domein is in volle gang. Kunstmatige intelligentie (AI) speelt daarbij een steeds grotere rol als een sterke aanjager van digitalisering en duurzame groei in de inkoop- en financeketen. Maar wat betekent het nu concreet voor uw organisatie? Hoe passen softwareleveranciers AI daadwerkelijk toe in hun oplossingen? En belangrijker: wat kunt ú ermee?

In deze exclusieve webinarserie nemen wij u mee in praktische, direct toepasbare AI-oplossingen, die uw organisatie helpen om bijvoorbeeld processen te versnellen, risico’s te signaleren en kosten te besparen. Samen met toonaangevende technologieleveranciers laten wij u zien hoe u AI succesvol inzet in de praktijk: met concrete voorbeelden en inspirerende productinnovaties.

Tijdens het eerste webinar ligt de focus op Contract Lifecycle Management. We hebben 2 leveranciers, Sirion en Contractify, uitgenodigd die een presentatie zullen geven over de toepassing van AI in hun oplossing.

Wat neemt u mee uit deze webinars?

·       Een scherpe visie van technologische koplopers op de laatste AI-ontwikkelingen.

·       Live demonstraties van AI-functionaliteiten in Source to Pay-applicaties.

·       Praktische inzichten in kansen én uitdagingen bij AI-adoptie in finance en inkoop.

Uiteraard is er genoeg ruimte om vragen te stellen en wij horen ook graag uw ervaringen!

Wanneer?

Woensdag 1 oktober, Spendlinq AI Series: Contract Lifecycle Management met Contractify en Sirion

Hoe laat?

11:00 – 12:00 uur.

Waar?

Online (u ontvangt vooraf een uitnodiging met Microsoft Teams-link).

Meld u vandaag nog aan!

In een tijd waarin ‘meer doen met minder’ de norm is, biedt AI een kans om te excelleren. Zorg dat u de mogelijkheden begrijpt én benut. https://spendlinq.com/event/spendlinq-ai-series/ 

De webinars zijn exclusief (én gratis) voor professionals in inkoop, contractmanagement, procurement operations, finance en digitalisering, die betrokken zijn bij het optimaliseren of selecteren van Source to Pay-oplossingen. Ook collega’s en introducées zijn van harte welkom! Graag vooraf aanmelden.